مقالات آماده چاپ

لیست مقالات ثبت نشده و آماده خرید یا مشارکت

 

گروه نامیرا روزانه در حال پژوهش بر روی مسائل جدید دنیای تکنولوژی است. با توجه به توانمندی های گروه نامیرا، مقالات زیادی نوشته شده اند که آماده فروش کامل یا مشارکت برای مشتریان است. در واقع دو رویکرد در مقالات چاپ نشده وجود دارد:

1) مشتریان به صورت کامل حق امتیاز مقاله نوشته شده را از گروه نامیرا خریداری می نمایند. این مقاله هرگز به مشتریان دیگر جهت حفظ کپی رایت حتی معرفی نخواهد شد و به صورت آرشیو در سیستم اصلی گروه نامیرا باقی خواهد ماند. دقت شود که گروه نامیرا کار ثبت در این بخش را انجام نمی دهد؛ اما مسئولیت پذیرش را به عهده دارد. هزینه این مقالات نوشته شده بین 700.000 تومان الی 2.500.000 تومان است و بستگی به نوع موضوع پروژه دارد.

2) مشتریان به صورت مشارکتی با گروه نامیرا، نام خود را در مقالات می گنجانند. بدین صورت که مشتریان در ابتدا لیست مقالات را مشاهده می کنند و در صورت نیاز می توانند یکی را انتخاب و ذکر کنند که نامشان در کدام بخش باشد. اصولا در مقالات کنفرانسی 3 الی 4 نام و در مقالات ارسالی به ژورنال های معتبر تا 6 نام مجاز است. بعد از ارسال مقاله به کنفرانس یا ژورنال و پس از تایید شدن، اصل مقاله به مشتریان نیز داده می شود. همینطور در صورت دریافت گواهینامه ها، به مشتریان ارسال می شود و اگر نیاز به حضور در کنفرانسی باشد، مشتریان می توانند در تاریخ ذکر شده در محل حضور یابند. پذیرش مقالات ارسالی چه به کنفرانس ها و چه به ژورنال ها، به عهده گروه نامیرا است. قرارگیری نام مشتریان در مقالات بر طبق شماره بندی در کنفرانس و ژورنال متفاوت است که در دو جدول زیر آمده است.

600.000 تومان هزینه قرارگیری نام اول در مقالات جهت ارسال به کنفرانس  
450.000 تومان هزینه قرارگیری نام دوم در مقالات جهت ارسال به کنفرانس   
350.000 تومان هزینه قرارگیری نام سوم در مقالات جهت ارسال به کنفرانس    

دقت شود که هزینه های کنفرانس از مشتریان با احتساب نفرات، تقسیم هزینه می شود. کنفرانس را ما تعیین می کنیم و اگر مشتری رضایت داشت به آن جا ارسال می کنیم. در غیر این صورت مشتریان کنفرانسی معتبر را انتخاب می کنند و ما نیز قبول خواهیم کرد.

1.000.000 تومان هزینه قرارگیری نام اول در مقالات جهت ارسال به ژورنال معتبر  
800.000 تومان هزینه قرارگیری نام دوم در مقالات جهت ارسال به ژورنال معتبر 
700.000 تومان هزینه قرارگیری نام سوم در مقالات جهت ارسال به ژورنال معتبر 
600.000 تومان هزینه قرارگیری نام چهارم در مقالات جهت ارسال به ژورنال معتبر  
500.000 تومان هزینه قرارگیری نام پنجم در مقالات جهت ارسال به ژورنال معتبر  
400.000 تومان هزینه قرارگیری نام ششم در مقالات جهت ارسال به ژورنال معتبر  

در صورت ارسال به ژورنال های شامل هزینه، هزینه ثبت نیز به این هزینه ها اضافه می شود که 50% آن را مشتریان متقبل خواهند شد. ژورنال را ما تعیین می کنیم و اگر مشتری رضایت داشت به آن جا ارسال می کنیم. در غیر این صورت مشتریان ژورنالی معتبر را انتخاب می کنند و ما نیز قبول خواهیم کرد.

 

در صورت نیاز، می توانید جهت دریافت لیست جدید مقالات نوشته شده با شماره 09360703858 تماس بگیرید و یا از طریق  ابزرهای پیغام رسان که در صفحه اصلی معرفی شده اند، با ما در ارتباط باشید. همینطور ایمیل nn4e@aol.com به صورت 24 ساعته پاسخگو است.

 

مشتریانی که با ما مشارکت در مقاله نویسی (مورد دوم) می کنند، در کانال تلگرام ما عضو خواهند شد تا لحظه به لخظه عملیات انجام شده را مشاهده نمایند. آدرس کانال تلگرام این بخش به صورت زیر است:

https://t.me/nn4enamira